APSARDZES SISTĒMAS

Apsardzes sistēmas ir izšķiroši svarīgas lielās teritorijās un kompleksās telpās, kur cilvēkam kvalitatīvu uzraudzību veikt bez palīglīdzekļiem ir neiespējami. Tās ir produktīvs risinājums nelielām telpām, kuru uzraudzībai algot uzraugu nav ekonomiski, turklāt drošības iekārtas izslēdz cilvēcisko kļūdu faktoru. Apsardzes sistēmas ir arī efektīvākais veids, kā kontrolēt cilvēku pārvietošanos telpās, starp kurām ir tādas, kurās var iekļūt tikai autorizētas personas.

DROŠĪBAS JAUTĀJUMI

Redzot aizvien augsto noziegumu līmeni, arvien aktuālāki kļūst drošības jautājumi. Efektīvs risinājums ir apsardzes sistēmas. Cilvēki izjūt pieaugošu vajadzību pasargāt savus mājokļus, aparatūru iestādēs, aprīkojumu ražotnēs, preces veikalos un noliktavās. Uzņēmumu telpās jāsargā vērtīga komercinformācija, nemaz nerunājot par slepeniem un ierobežotas pieejamības dokumentiem valsts institūcijās. Augot apdraudējumu skaitam, cilvēki sāk novērtēt iespējas pasargāt telpas un teritorijas no nesankcionētas iekļūšanas tajās. Apsardzes sistēmas kļūst pieprasītākas, kas motivē to ražotājus izstrādāt labāku un kvalitatīvāku produktu.

VIDEONOVĒROŠANAS IEKĀRTAS UN SENSORI

Sarežģītākas apsardzes sistēmas tiek apvienotas ar videonovērošanas iekārtām, ļaujot automātiski ierakstīt ielaušanos un iebrucēju darbības. Atkarībā no apdraudējuma līmeņa, apsargājamajam objektam var piemeklēt apsardzes sistēmas ar dažādiem sensoriem, kas uztvers atšķirīgus impulsus. Pieejami sensori, kas uztvers kustību, stikla plīšanu, gaismas izmaiņas, trokšņus, vibrācijas, temperatūras izmaiņas un citus signālus, kas liecina par ielaušanos. Ir dažāda veida sensori un detektori, piemēram, infrasarkanie, mikroviļņu, fotoelektriskie, magnētiskā lauka un citi.

BRĪDINOŠĀS IERĪCES UN SIGNALIZĀCIJAS

Līdzās sensoriem un detektoriem svarīga apsardzes sistēmas daļa ir brīdinošās ierīces, kas signalizē par iebrukumu. Tās ne vien ziņo par ielaušanos, ļaujot to apturēt un novērst zādzību, bet bieži kalpo arī kā atbaidīšanas līdzeklis. Daļa iebrucēju atkāpjas un nerealizē savus noziedzīgos nodomus, sapratuši, ka ielaušanās ir pamanīta.

Nozares tirgū sākām strādāt 1997. gadā. Kopš darbības uzsākšanas esam guvuši labu pieredzi, sadarbojoties ar dažādiem klientiem. Piedāvājam apsardzes sistēmas plašā klāstā, kas ļaus izvēlēties piemērotāko pircējiem, kuri vēlas nodrošināt kā vienkāršu, tā sarežģītu objektu apsardzi.

Mūsu preču klāstā ir:

Apsardzes paneļi no tādiem uzticamiem ražotājiem kā “DCS”, “Paradox” un “Caddx”. Līdz ar paneļiem piedāvājam arī tiem atbilstošus moduļus, tastatūras un citus elementus.

Detektori – iekšējie, ārējie, iekšējie kombinētie, stikla plīšanas, vibrācijas, ūdens detektori, IS (infrasarkanās) barjeras un kronšteini ierīču uzstādīšanai.

Magnētiskie kontakti durvīm un vārtiem.

Sirēnas – iekšējās un ārējās.

Trauksmes pogas.

Bezvadu sistēmas, kurās ietilpst visi nepieciešamie komponenti efektīvai bezvadu drošības sistēmai no apsardzes paneļiem līdz radio brelokiem.